Bakırhan’dan sokak hayvanlarının “uyutulması” teklifine tepki
Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, partisinin Meclis grup toplantısında konuştu. Bakırhan, sokak hayvanlarının 'uyutulması' için yasa teklifine tepki gösterdi. Bakırhan, "Sokak, hava ve su ne kadar insanınsa en az bir o kadar hayvanlarındır. DEM Parti olarak hayvanların katledilmek istenmesine karşı en güçlü şekilde duracağız" dedi.